PRACUJ Z NAMI

Soleado to unikalny i prestiżowy projekt

Soleado nie jest kolejną firmą, która tylko chce skorzystać na boomie w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii. Soleado to unikalny i prestiżowy projekt, za którym kryje się długoletnie doświadczenie, poparte sukcesami jego założycieli. Mamy zdecydowanie wszystkie atuty po swojej stronie, by aspirować do roli jednego z liderów transformacji energetyczne w Polsce. Żeby tego dokonać postanowiliśmy wyznaczyć nowe standardy na trzech płaszczyznach: szkolenia, system zarabiania, modele sprzedażowe.

 
Soleado to: 

• Autorski system edukacji i wdrożenia w branżę OZE
Szkolenia techniczne, szkolenia sprzedażowe, wsparcie dyrektora sieci sprzedaży w terenie
• Unikalny plan kariery
• Autorski model sprzedażowy nakierowany na instalacje firmowe
• Miejsce pełne inspiracji, gdzie właściciele firmy oraz najlepsi sprzedawcy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem 

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że najbliższe lata będą należały do rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Co oprócz zarabiania pieniędzy? Weźmiesz udział w największej transformacji energetycznej w Polsce i na świecie. Soleado to Twój nieustanny rozwój, ale i oferta, która w oczach klienta będzie unikalna, a zatem atrakcyjna. W skrócie? Tak! Jesteśmy w stanie zapłacić największą prowizję naszym Partnerom, a dzięki autorskiemu modelowi sprzedażowemu zaproponować najlepsze warunki dla klienta firmowego oraz prywatnego. Jak to robimy? 


Zaaplikuj do nas. 
Soleado! Z energią po lepsze życie.

Formularz kontaktowy

  • * Załącznik CV (plik .pdf, maksymalnie 10mb.)
  • Administrator danych

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Soleado Sp. z o.o. z siedzibą na alei "Solidarności" 117/219A, 00-140 Warszawa, KRS: 0000759165 Kontakt w sprawie danych osobowych może nastąpić pisemnie na powyższy adres lub mailowo na adres: (biuro@soleado.pl). Twoje dane przetwarzamy w celu odpowiedzi na zadane pytanie i prowadzenia komunikacji z Administratorem na podstawie Twojej zgody, w celu prowadzenia działań marketingu bezpośredniego, co stanowi prawnie uzasadnione interesy Administratora. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez Administratora oraz swoich prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.